Masáže
Regenerační a uvolnující masáže dle Vašeho výběru

Odstranění bolestí, stresu i napětí, dokonalá relaxace celého organismu! Odpočívejte a čerpejte energii v Visage4you

 

NA VÝBĚR MÁTE Z TĚCHTO MASÁŽÍ:

 

a)              Jemná relaxační masáž

b)              Regenerační masáž

c)              Hloubková masáž namáhaných partií

d)              Juniorská masáž

e)              Lymfatická masáž pomocí přístroje

f)               Aroma masáž

g)              Anti Ageing masáž

 

JEMNÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Jemná relaxační masáž, při které budete moci odpočívat a  která uvolní a povzbudí Vaše unavené svalstvo. Právě tato relaxační masáž je výborná na zlepšení krevního oběhu a látkové výměny, obnovu sil po práci, odstranění únavy a působí velice pozitivně i po psychické stránce.

Masáž Vám dá vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Vaše tělo náhle zjistí, jaký je to požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. Masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo.

 

REGENERAČNÍ MASÁŽ

Regenerační tělová masáž dokáže vylepšit stav pohybového aparátu, podporuje regeneraci, tedy zvyšuje přirozenou schopnost organismu léčit sám sebe. Výsledky však nejsou jen fyziologické, masáž příznivě působí také na kůži a navozuje celkový pocit uvolnění a harmonie. Při masáži se snažíme docílit celkového uvolnění svalsta a obnovy přirozeného proudění krevního oběhu ve svalech a celém organismu.

Regenerační tělová masáž navíc působí preventivně proti vzniku nemocí, zlepšuje imunitu, protože prospívá lymfatickému systému, který se nacházejí v povrchových vrstvách kůže. Dalším pozitivním důsledkem je odstranění zadržované vody a s ní otoků, které jsou nejvíce patrné na dolních kočetinách.

 

HLOUBKOVÁ MASÁŽ NAMÁHANÝCH PARTIÍ

Hlavním cílem zdravotní masáže je uvolnit a protáhnout ztuhlé a zkrácené svaly. Na začátku problematické partie prohřejeme a při masáži se na ně zaměříme. Oproti relaxační nebo regenerační masáži se zde používají více hmaty, které působí do hloubky svalu.

 

JUNIORSKÁ MASÁŽ

Věnuje se Vaše dítě nějakému sportu, jako např. fotbalu, házené, aerobiku, tanci či jinému? V rámci budování fyzické kondice je to výborné, ale přemýšleli jste také, jakým způsobem odpočívají a relaxují? Stále se mluví o tom, jak je pro děti důležitý pohyb, což je zajisté pravda, ale stejně tak je důležitá i relaxace a regenerace pro správné vyvíjení organismu a podání dalších výkonů, na kterou se bohužel často zapomíná. Tato masáž je výborná pro mladé sportovce. Intenzita této masáže je úměrná věku a přesto má podobné účinky jako masáž pro dospělé. Působí pozitivně po psychické i fyzické stránce. Dochází k regeneraci těla, odstraňuje spazmy a napětí ve svalech, podporuje správné držení těla, zvyšuje výkonnost a pohybové schopnosti, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu, kompenzuje jednostranné zatížení, zlepšuje tělesnou kondici. Junioři se po této masáži budou cítit uvolnění, zklidnění a odpočatí. Dopřejte tuto relaxaci svým mladým sportovcům!

Masáže osob mladších 18 let probíhají pouze za přítomnosti rodičů!

 

LYMFATICKÁ MASÁŽ POMOCÍ PŘÍSTROJE

Jedná se o profesionální přístrojovou proceduru, která patří mezi nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu. Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se Vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj je určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.

Tato profesionální přístrojová masážní procedura se doporučuje nejen pro kosmetické a estetické učinky:

 • Odstraňuje celulitidu
 • Regeneruje organizmus a přispívá k jeho relaxaci
 • Detoxikuje a odvodňuje organizmus
 • Zeštíhluje a zlepšuje elasticitu pokožky
 • Odstraňuje lipedém
 • Syndrom těžkých a unavených nohou
 • migrény a bolesti hlavy
 • obezita
 • Křečové žíly, rozšířené žilky a žilní nedostatečnost
 • Otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin
 • Úponové bolesti a zácpa
 • Otoky, napětí a křeče končetin
 • Odstranění stresu a podpora imunitního systému
 • Porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna
 • Bolesti těla po sportovních výkonech
 • Otoky v břiše, často přisuzované otylosti, lipedém

 

AROMA MASÁŽ

Spojení profesionálních masážních technik s vonnými aromatickými oleji navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Slouží především k osvěžení unaveného organismu. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace celého těla. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

 

ANTI AGEING MASÁŽ

ABY RUCE NEPROZRADILI VÁŠ VĚK A  NOHY BYLY ŠTÍHLEJŠÍ - Pokožka rukou je velmi slabá,nechráněná tukovými tkáněmi,proto se na ní nejdříve projevují negativní vlivy,jako jsou působení slunce a větru,střídání teplot,ale i kontakt s chemikáliemi apod.
Ženám které chtějí mít ruce dokonale pěstěné, odpočinuté a bez vrásek nabízíme specialní masáž rukou a předloktí.  Na závěr budete ošetřeni hydratačním krémem HerbExtract  100% biovýtažek Aloe Vera

Masáž rukou je dále vhodné tam kde dochází k dlouhodobému nebo nárazovému přetížení svalů a šlach předloktí. Příčinou bývají sportovní aktivity, ale i práce. Riziková z tohoto hlediska je například práce u počítače.

Masáž ruky se zaměřuje hlavně na prsty, dlaně, šlachy zápěstí a hřbetu ruky, dále na namáhané svaly  předloktí  čímž odstraňuje jejich  bolest a napětí.

Účinky masáže rukou jsou následující:
Povzbuzuje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek. Výrazně zvyšuje elastic

itu pokožky, uvolňuje bolestivé nebo napjaté svaly, zlepšuje ohebnost, usnadňuje celkové tělesné uvolnění, přenáší tělesnou i duševní pohodu, uvolňuje psychické napětí.

+

ABY NOHY BYLY ŠTÍHLEJŠÍ BEZ VIDITELNÝCH ZNÁMEK CELULITIDY - Jste unavená ze stálého sezení před počítačem? Vaše tělo si už na poslední sportovní výkon ani nepamatuje a někdejší hebká pleť na stehnech se začíná srážet do třaslavých hrudek? Skončete s tuky v problémových partiích a ukončete boj s celulitidou! Získejte pevnou postavu a sebedůvěru.

Jedná se o profesionální přístrojovou masáž lymfatického systému v oblasti dolních

končetin, která patří mezi nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu. Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se Vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj je určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.

 

 

Masáže
CENA1x 30min.  včetně přípravy
290,-Kč
1x 60min.  včetně přípravy
560,-Kč
1x 90min.  včetně přípravy
690,-Kč

 

INFORMACE A OBJEDNÁVKY NA TEL.: 702 578 587